Menu Zamknij

Streaming online

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom, oferujemy Państwu kompleksową obsługę transmisji online dowolnego organizowanego przez Was wydarzenia. Pomożemy przenieść je do sieci. Streaming pozwala na uczestniczenie w wydarzeniach osobom które z wielu przyczyn nie mogą być na nich osobiście. Ogromna ilość wydarzeń artystycznych, spektakli oraz koncertów przeniosła się w ciagu ostatnich miesięcy do sieci. Formę spotkań online przybrały również konferencje i szkolenia. 

Z powodzeniem realizujemy transmisje live na Facebooku, You Tube lub innych wskazanych przez Was platformach. Możemy wykonać streaming również na własny serwer, udostępniając transmisję wybranym odbiorcom. Zrealizujemy streaming z dowolnych wydarzeń, oferując kompleksową produkcję z realizacją wizji, dźwięku, oprawą graficzną i streamingiem w HD. Wzbogaceniem przekazu live będzie indywidualnie przygotowana oprawa graficzna, dopasowana do charakteru wydarzenia, przygotowany przez nas streaming live może zostać wzbogacony o dowolne plansze, belki i animacje. Udostępniamy również sygnał na telebim.

Jeśli będzie taka potrzeba zarejestrujemy wydarzenie i dostarczymy gotową relację na cyfrowych nośnikach.

Posiadamy własne mikrofony typu mikroport, lavalier oraz doręczne i cyfrowe urządzenia pro-audio zapewniając najwyższą możliwą jakość dźwięku oraz perfekcyjną synchronizację dźwięku z obrazem. 

Jako firma zajmujemy się również oświetleniem w bardzo szerokim zakresie. Dlatego nie będziecie musieli Państwo wynajmować zewnętrznej firmy do oświetlenia planu – jeśli w miejscu, w którym ma odbyć się koncert, konferencja lub event – bardzo chętnie pomożemy, przywożąc własne oświetlenie.

Może się tak zdarzyć że w miejscu gdzie organizowane będzie wydarzenie internet jest niedostępny. Zagwarantujemy wtedy mobilne łącze o takich parametrach by przeprowadzić zleconą transmisję z zachowaniem najwyższej jakości.  Od lat współpracujemy z firmami, które od lat, profesjonalnie dostarczają internet największym firmom.

Galeria