Menu Zamknij

Aby pokazać Klientom ile może zmienić światło, jak diametralnie może zmienić się charakter sali, zamontowaliśmy zestaw oświetlenia dekoracyjnego w Centrum Przyjęć Studnia, w Częstochowie, przy ulicy Jaskrowskiej, w Wodociągach. Pierwsza z fotografii to zdjęcie wykonane jeszcze w świetle dnia, nieskazitelna biel stołu i upięcia na ściane robi wrażenie, ale gdy słońce zajdzie za horyzont ta biel zmieni się.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (0)

Wystarczą niecałe dwa kwadranse by światło za oknami stało się niebieskie, bo takie robi się o zachodzie słońca. Wtedy na salę zaczyna wpełzać mrok. Już nie jest słonecznie i wesoło, wtedy odpalamy światła, …….

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (1)

Możemy uzyć kolorów, tak jak na zdjęciu powyżej, ale możemy też wydobyć z mroku stół Państwa Młodych nieskazitelnym błękitem któy znakomicie współgra z białymi upięciami.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (2)

Jesli bedzie takie zalecenie, możemy również zaświecić na biało, dodając niewielki kolorowy akcent, w tym wypadku był to kolor żółty.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (3)

Dla tych bardziej zdecydowanych, którzy lubią mocniejsze kolory i niebanalne zestawienia, przygotowane zostały zestawienia fioletu z zieleniami.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (4)

Błękit i margenta zawsze wyglądają znakomicie, wielokrotnie już wspominałem że błękit lub niebieski z dodatkiem margenty to najbardziej imprezowe zestawienie barw.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (5)

Na zdjęciu poniżej ocenicie Państwo dokładnie sami jak wygląda chłodna biel z dodatkiem koloru żółtego. Jedna z moich klientek określiła taki zestaw „kwintesencją elegancji”, trochę w tym przesady, ale zestawienie wygląda znakomicie.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (6)

Zestawienie bieli z czerwonym to zdecydowany schemat, jest wyraźny i konkretny, choć nie wszyscy potrafią zrobić w takich warunkach poprawne zdjęcia lub film.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (7)

 

To tylko kilka z ogromnej palety barw. To jak oświetlimy Wasze stoły weselne zależy tylko od Was, od Waszych upodobań, zachcianek lub pomysłów firmy zajmującej się kompleksowo dekoracjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *