Menu Zamknij

Telebim LED

Koncerty największych gwiazd, wszelakie festiwale, eventy, szkolenia oraz pokazy mody, nie mogą odbyć się, bez Ekranu LED, bez telebimu. To nieodłączny element współczesnej scenografii oraz niezastąpiony nośnik treści reklamowych. Oferujemy Państwu najnowszej generacji outdoorowy telebim. Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji kształtu i wielkości ekranu. Możemy transmitować wydarzenia sportowe lub wyświetlać filmy, możemy również realizować indywidualne pomysły Klientów. Wysoka jasność pozwala na pracę w pełnym słońcu w środku lata. Możemy również używać go w czasie deszczowej lub gwiaździstej nocy. 

Gwarantujemy znakomity obraz na koncertach plenerowych, festiwalach czy eventach. Czyli wszędzie tam gdzie wymagana jest bezkompromisowa jakość. Bardzo ważna wysoka jakość obrazu wymagana jest również podczas projekcji kina plenerowego oraz w trakcie transmisji sportowych w strefie kibica. Dlatego warto postawić na ponadprzeciętną jakość wynajmowanych ekranów LED.

Na życzenie Klientów, wraz z telebimem dostarczamy system wielokamerowy wraz z mikserem w standardzie 4K. Do zarządzania wyświetlaną treścią wykorzystujemy mediaserwery  wraz z aplikacjami Resolume Arena.

Możliwa jest również równoległa transmisja online, z odrębną realizacją wideo na potrzeby streamingu. Transmisję realizujemy na wskazane przez Klienta platformy lub na nasze serwery.

Galeria