Menu Zamknij

Proponuję byście Państwo zaczęli podróż po mojej stronie od obejrzenia filmu z jednego z najsympatyczniejszych przyjęć weselnych które dane nam było prowadzić, oprawiać muzycznie oraz oświetlać, w ubiegłym sezonie.

Jeśli macie ochotę na obejrzenie pozostałych filmów które zostały udostępnione na forum publicznym, zapraszam do zakładki z filmami.


Obsługa wesel, wesela, oświetlenie sal, dekoracje światłem – Częstochowa

 

Witam Państwa serdecznie, mam na imię Jarosław, ale dużo bardziej znany jestem jako DJ Jaro. Poniżej znajdziecie Państwo kilka zdjęć z ostatnich miesięcy, gdy zajrzycie w głąb strony zapoznacie się z moimi propozycjami dotyczącymi obsługi przyjęć weselnych, bankietów, eventów czy studniówek. A w Galerii fotograficzna dokumentacja naszych realizacji, w przeróżnych obiektach w różnych częściach Polski. Natomiast dla tych którzy przedkładają film nad zdjęcia, udostępniliśmy kilka filmów, niewiele. Dlaczego? To wyjaśnię w trakcie osobistego spotkania, do którego serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.
_DSC0957

Niecodziennie oświetlona sala, miejsce które zaproszeni Goście zapamiętają na długo, to nasza praca. Na zdjęciach poniżej, fantastyczne miejsce – Zielona Weranda w Wieluniu.

dj_jaro_dekoracyjne_oswietlenie_weselne_dj_jaro_zielona_weranda_a

Weselny tort – słodkie podziękowanie dla Gości, za wspólna radość, za wspólną zabawę, za obecność, za życzenia, za wszystko. Ta szczególna chwila musi zostać odpowiednio podkreślona światłem. Teatralnie, z mocną kontrą z tyłu, wydobyci światłem Państwo Młodzi i tort!dj_jaro_dekoracyjne_oswietlenie_weselne_dj_jaro_zielona_weranda_b

Tort można również dzielić stojąc po kolana “w chmurach”, taka oprawa robi piorunujące wrażenie na Gościach.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_constancja_sala_ (8)

Mam niewątpliwe szczęście robić w życiu to co lubię najbardziej – bawić ludzi. Przyjęcie weselne, impreza firmowa, bal sylwestrowy, karnawał, studniówka – każda okazja jest wyborna by grać najlepsze taneczne utwory, by wciągać wszystkich w wir tanecznego szaleństwa.

02

Oprócz prezentowania muzyki, prowadzenia przyjęć weselnych, okolicznościowych i rodzinnych, oferuję Państwu również inne usługi, które można zamówić zupełnie niezależnie. Niezależnie od usług DJ`a, mogę Państwu również oświetlić salę weselną, mogę również zupełnie niezależnie dostarczyć wytwornicę ciężkiego dymu, dzięki której pierwszy taniec wzbudzi niekłamany podziw Gości.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_cristal_ (8)

Mamy już na stanie znakomity stół do realizacji oświetlenia WHOLEHOG III. Odkupiliśmy go od firmy TRANSCOLOR. Od teraz światła będą jeszcze bardziej ekscytujące, kolory będą jeszcze dokładniej dopasowane do preferencji Państwa Młodych. Sale będą wyglądały jeszcze bardziej niecodziennie i odlotowo.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_maly_dworek_ 03 (7)

Zapraszam do mojej Galerii oraz działu z filmami, znajdziecie tam Państwo sporo materiału pokazującego moja pracę.

_SOS6764Ale muzyka to nie wszystko. Ten szczególny dzień potrzebuje szczególnej oprawy. A już na pewno tak ważna chwila jak Pierwszy taniec potrzebuje czegoś niezwy

kłego. Takim niecodziennym efektem bez wątpienia, jest wytwornica ciężkiego dymu. Zapraszam do zakładki “Ciężki dym”, tam znajdziecie Państwo więcej informacji, poniżej zdjęcie zaprzyjaźnionej pary, która swój Pierwszy Taniec zatańczyła w chmurach.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ciezki dym 00

Oprócz znakomitej muzyki i profesjonalnego prowadzenia każdej imprezy, chcę Państwu zaproponować niezbędną aktualnie dekorację świetlną. Kończymy przygodę z poprawnymi bezowymi, białymi i neutralnymi salami.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_sloneczny_ (5)

Używając zawodowych urządzeń, takich jak oświetlacze, ruchome głowy, projektory gobo czy LED Bary, zmieniamy sale nie do poznania. Dysponujemy pokaźnym zestawem urządzeń, zatem wyczarujemy salę Waszych marzeń. Nasze doświadczenie, kreatywność oraz Wasze marzenia spotkają się, a w rezultacie wprowadzicie Gości do tak bajkowych przestrzeni.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_czarny_las_ (3)

Każde zlecenie, każdy Klient i każda sala traktowane są przez nas indywidualnie. Aby jak najlepiej spełnić życzenia Państwa Młodych, dopasowujemy kolory, goba oraz sposób świecenia do życzeń oraz sali i możliwości technicznych jakie mamy.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_dj_jaro_maly_dworek_olsztyn

Sezon studniówkowy 2014 już dawno za nami. Zaczęliśmy wspólną z Maturzystami zabawę 11 stycznia, wspólnie z Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie, ta szkoła potrafi i chce się bawić. Wraz ze mną grał Rock Band STOKROTKI. Byliśmy pod wrażeniem kondycji uczestników zabawy, dotrwali do 5.00 rano.

Wasza sala, na której organizujecie swoje przyjecie weselne może wyglądać jak najpiękniejsze sale prezentowane przez serwisy o tematyce reception and wedding. Jeśli tylko zdecydujecie się na udekorowanie swojej sali światłem. Poniżej jedna z propozycji oświetlenia namiotu weselnego, to realizacja jednej z najlepszych firm w tej branży, na brytyjskim rynku.

Poniżej oświetlenie dekoracyjne zrealizowane pod koniec grudnia 2013 roku. W Spichlerzu w Olsztynie wyczarowaliśmy dla Państwa Młodych zimową scenerię. Specjalnie dla nich zostały zamówione goba z płatkami śniegu które wyświetlaliśmy na ścianie, wytwornica sztucznego śniegu którym obsypaliśmy Młodych podczas pierwszego tańca oraz ciężki dym który snuł się po podłodze, dopełniły bajkowego zimowego klimatu.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_spichlerz_olsztyn_ (02)

Swoim Gościom możecie dać przedsmak tego co czeka w środku, już w czasie podjazdu pod tak oświetlony budynek. Oczywiście kolory i schemat świecenia ustalamy wspólnie z Panną Młoda i Panem Młodym. Gwarantuje że wszyscy docenią pomysł, pracę i trud włożone w  takie przygotowania.

Na następnych stronach przeczytacie i zobaczycie jak może wyglądać Wasza impreza i w jaki sposób możecie ją wzbogacić oraz urozmaicić. Mogę światłem zbudować dekoracje, obsypać tańczące pary płatkami róż lub przykryć parkiet snującą się po podłodze mgłą. Potrafię znakomicie nagłośnić zaproszony na Wasza imprezę kabaret lub innych wykonawców oraz tak dobrać muzykę by każdy z gości znalazł coś dla siebie; nagłośnienie konferencji. A jeśli nie znajdziecie na tej stronie odpowiedzi na swoje pytania, wtedy zapraszam do rozmowy, najlepiej osobistej lub przez telefon. Większość zamieszczonych na stronie fotografii jest mojego autorstwa, natomiast za te których sam nie wykonałem, a zdecydowałem się wykorzystać dziękuje Łukaszowi Sośniakowi. Jego fotografie możecie obejrzeć na www.lukaszsosniak.co

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *