Menu Zamknij

 

Wszystkie informacje o cenie usług udzielane są tylko i wyłącznie w trakcie osobistego spotkania. Nie podajemy cen za usługi w trakcie rozmowy telefonicznej, nie wysyłamy również takich informacji mailem.

Niezmiernie miło będzie nam spotkać się z Wami przy dobrej kawie, w sympatycznym miejscu. Wtedy przedstawimy nasza ofertę, a Wy wybierzecie z pełnego wachlarza usług te które Was interesują. Zawsze znajdziemy wspólny punkt widzenia oraz ustalimy cenę za usługi które będą satysfakcjonowały obydwie strony.

Zanim podejmiecie Państwo decyzję o tym któremu z nas powierzyć prowadzenie swojego przyjęcia weselnego, proszę pamiętać że cena obejmuje nie tylko markowy sprzęt, muzykę z legalnych nośników czy profesjonalne oświetlenie. Znacznie droższe jest doświadczenie zdobyte w trakcie prowadzenia ponad 450 przyjęć weselnych, to nieoceniona wiedza która nie jeden raz pozwalała zapobiec przykrym zdarzeniom lub pomagała wyjść z nieprzyjemnych sytuacji. Natomiast o rzeczach tak oczywistych jak punktualność czy całkowita abstynencja nie piszę, bowiem są oczywiste.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_villa_verde_ (15)

Dzień zaślubin i przyjęcie weselne są wyjątkowe i przeważnie każdy z nas ma je tylko raz w życiu. Sami musicie sobie odpowiedzieć czy warto ryzykować i wybierać osoby i firmy które być może są tańsze, ale czy rozumieją wagę i znaczenie tego dnia. Bardzo chętnie spotkam się z Państwem, nawet jeśli nie zakończymy spotkania podpisaną umową to i tak wszyscy zyskamy. Wy będziecie mądrzejsi przed kolejnym spotkaniem z moją Konkurencją, ja zdobędę kolejne informacje o aktualnych preferencjach przyszłych Młodych. A napić się kawy w doborowym towarzystwie zawsze można.

dekoracyjne_oświetlenie_weselne_dj_jaro_ (1)

Swoim Klientom zawsze gwarantuję:

– prowadzenie przyjęcia zgodnie z ustalonym wcześniej scenariuszem

– organizację zabaw i konkursów w zakresie i formie które zostały ustalone z Państwem Młodym

– oprawę muzyczną w klimacie i z wykorzystaniem utworów wskazanych przez Państwa Młodych

– zapewnienie stonowanego tła muzycznego na czas posiłków

– możliwość bezpłatnego zamawiania utworów przez Gości

– perfekcyjne nagłośnienie każdej sali, przy wykorzystaniu najnowszych cyfrowych systemów nagłośnieniowych

– mikrofony bezprzewodowe do toastów, podziękowań lub przemówień dla gości

– doskonałe oświetlenie parkietu lub miejsca do tańca na bazie urządzeń LED sterowanych przez protokół DMX

– brak dodatkowych opłat związanych z transportem, montażem lub demontażem sprzętu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *