Menu Zamknij

dj_jaro_dekoracyjne_oswietlenie_weselne_dj_jaro_karczmaa_3Ważny Pierwszy Taniec, pierwszy wspólny małżeński taniec możecie zatańczyć w takich właśnie “pięknych okolicznościach przyrody”. W ciężkim dymie, w chmurach które będą u Waszych stóp. dj_jaro_dekoracyjne_oswietlenie_weselne_dj_jaro_karczmaa_4Goście będą oczarowani, zdjęcia i film będą niecodzienne i najważniejsze – nikt nie będzie przyglądał się Waszym stopom!!

IMAG1117

Ten najważniejszy moment na przyjęciu weselnym, podobno bardzo stresujący, chwila przed którą drżą niejedni Młodzi – Pierwszy Taniec. Tak to wygląda przeważnie na sekundy przed rozpoczęciem.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_constancja_sala_ (2)

Ale chwile później możemy już po kolana tańczyć w chmurach. Podświetlony ciężki dym, który snuje się po podłodze sprawia że ta chwila, ten pierwszy wspólny małżeński taniec będzie wspaniałym przeżyciem i chwila którą zachowamy w pamięci na zawsze.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_constancja_sala_ (4)

Pierwszy Taniec – będziemy go pamiętać całe życie. Niech będzie to niezapomniana chwila. Ten szczególny moment wymaga niecodziennej oprawy. Niech ten Pierwszy Taniec będzie Tańcem w Chmurach.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ciezki_dym_03By móc wyczarować te snujące się u Waszych stóp chmury, używamy profesjonalnej wytwornicy, która wykorzystuje zestalony dwutlenek węgla – czyli tzw suchy lód. Warto zauważyć że powstałe w ten sposób “chmury” nie podnoszą się do góry, zostaną u Waszych stóp. To ważne dla Was i ekip foto-video. Ta chwila, gdy po raz pierwszy tańczycie jako małżeństwo, musi zostać sfotografowana i nakręcona bez zbędnej mgły i dymu.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ciezki_dym_01

Również gdy wjeżdża na salę Tort Weselny, gdy Państwo Młodzi pozują do pamiątkowych zdjęć, na chwile przed pokrojeniem tortu, warto pokryć dymem podłogę i podświetlić ją kolorowym światłem – wrażenia bezcenne.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_constancja_sala_ (8)

Jeśli nie mamy innych wytycznych to zamawiamy dla Was 30 kg. suchego lodu. To w zupełności wystarczy, by gęstą mgłą pokryć podłogę w czasie Pierwszego Tańca, wtedy gdy dziękować będziecie swoim Rodzicom, gdy wjedzie na salę Tort Weselny oraz wtedy gdy fotografowi przyjdzie do głowy zrobić niecodzienne zdjęcia, inne od wszystkich, albo gdy zechcecie zrobić niesamowitą frajdę najmłodszym uczestnikom Waszego przyjęcia weselnego.1609622_808447912514671_1179490740_nTak wygląda nasza wytwornica w akcji, w czasie prezentacji które odbywały się w czasie trwania Targów Ślubnych 2014, w Częstochowie.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ciezki dym 04A tutaj maszyna do ciężkiego dymu została użyta w trakcie uroczystej premiery nowej Hondy Turer, w czasie pokazu tańców towarzyskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *