Menu Zamknij

W ostatnich dniach marca, otrzymaliśmy obsługi bankietu VIP w otwieranym centrum handlowym ERA Park w Radomsku. Gdy przyjechaliśmy tam pierwszy raz na olbrzymim parkingu trwały jeszcze prace wykończeniowe.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ERA_Radomsko (3)

A sam bankiet miał odbyć się w dwu salach z których każda wyglądała tak jak poniżej. Betonowa podłoga, surowe gipsówki na ścianach oraz nosząca na sobie dach konstrukcja żebrowa.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ERA_Radomsko (2)

Ściany zostały przysłonięte białym tiulem. Który sięgał ponad na ponad 4,5 m, to wystarczy by pozostała część ściany pozostała prawie niezauważalna.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ERA_Radomsko (4)

Tiul który zasłaniał ściany podświetliliśmy od spodu urządzeniami LED. Materiał od razu przybrał kolory narzucone przez urządzenia, gama kolorów jest praktycznie nieograniczona, poniżej dla przykładu dwa najciemniejsze kolory: czerwień i niebieski. Mimo że na sali było jasno, to ściany wyglądały znakomicie.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ERA_Radomsko (5)
dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ERA_Radomsko (6)

Wzdłuż całych ścian ułożone zostały naprzemian listwy LED Bar oraz LED Par, co dało możliwości ułożenia takich właśnie schematów kolorów.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ERA_Radomsko (7)

Po zastawieniu stołów półmiskami, sala nabrała bankietowego charakteru.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ERA_Radomsko (8)

W części “zasiadanej” również dyskretnie oświetliliśmy ściany. Na potrzeby zdjęcia zaświeciliśmy tylko część świateł na ułożonej pod ścianą belce. Zauważcie o ile lepiej wygląda część podświetlona od tej która udekorowane jest tylko wiszącym, eleganckim, białym materiałem.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ERA_Radomsko (10)

Uroczyste otwarcie zakończyło się poświęceniem obiektu i obecnych osób. Dokonali tego księżą rezydujący na dwu sąsiadujących parafiach.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ERA_Radomsko (13)

Gdy Goście zasiedli do stołów, na scenie pojawiło się rewelacyjnie grające trio jazzowe,a na olbrzymim ekranie o wymiarach 4m x 3m, wyświetlany był film reklamujący ERA Park w Radomsku.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ERA_Radomsko (14)

Im ciemniej robiło się za oknami, tym bardziej widoczne były kolory i goba na ścianach. Na tej części sali miała miejsce zabawa taneczna, która zakończyła uroczyste otwarcie.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ERA_Radomsko (16)

Do wyświetlania filmu reklamowego na ekranie o powierzchni 12m kw. użyliśmy projektora o mocy 6 000 ANSI.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_ERA_Radomsko (15)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *