Menu Zamknij

Na zestaw urządzeń które oddaje do dyspozycji Państwa Młodych składają się również 46“ ekrany LCD, projektor i ekran o powierzchni prawie 5mkw. Projektor i ekran wykorzystuje na dużych salach i namiotach, tak jak na zdjęciu poniżej a telewizory na mniejszych. Wyświetlam na nich filmy które pokazują Państwa Młodych jako dzieci, są prezentacje pokazujące wspomnieniowe fotografie wykonane wraz z zaproszonymi na przyjęcie przyjaciółmi, lub specjalnie kręcone klipy filmowe na których Państwo Młodzi dziękują swoim Rodzicom, lub pokazywane są specjalnie kręcone sesje narzeczeńskie._DSC2483Na powyższym zdjęciu taki właśnie moment prezentacji filmu, w tym wypadku z podziękowaniami dla Rodziców, w namiocie w Constancji. Duża powierzchnia ekranu pozwala na komfortowe oglądanie projekcji przez Gości stojących za stołami. Państwo Młodzi maja już przygotowane bukiety z kwiatami dla Rodziców, będą je wręczać tuz po zakończeniu filmu.

Prezentowane w trakcie przyjęcia weselnego filmy mogą zawierać:

– zdjęcia Państwa Młodych, od przysłowiowych pieluch, przez okres szkolny, studia, po dzień dzisiejszy

– zdjęcia Państwa Młodych wraz z przyjaciółmi obecnymi na sali, ze wspólnych imprez, wyjazdów, wakacji

– podziękowania dla Rodziców, realizowane w różnych miejscach i wg indywidualnych scenariuszy

– sesje przedślubne, z nauki tańca, z wyborów menu, sali lub restauracji

– reportaż z przygotowań do ślubu – fryzjer, makijaż, ubieranie domu, sali

Mogę pokazać zainteresowanym Klientom, w trakcie osobistego spotkania niektóre z wyświetlonych filmów, które pozostały w mojej dyspozycji. Natomiast szanując ich prywatność, oraz bardzo osobistą naturę, nie będę ich umieszczał na swojej stronie. Jeśli ktoś z Was zainteresowany jest takim filmem, tym co w nim umieszczają Państwo Młodzi, jakie są scenariusze, to proszę poszukać ich na You Tubie, umieszczają je tam sami zainteresowani. print_vegas

Posiadam własny sprzęt umożliwiający realizację takich klipów czy teledysków, wg ustalonego wcześniej scenariusza. Po udźwiękowieniu i dodaniu napisów, będzie nie lada atrakcją dla Gości jak i dla Rodziców.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *