Menu Zamknij

Realizacja light-show na Placu im.dr.Wł.Biegańskiego w Częstochowie. Widowisko świetlne zorganizowane w ramach uroczystego odpalenia dekoracji świątecznych w trakcie imprezy “Świąteczna Częstochowa” w grudniu 2017

Na tym filmie możecie Państwo zobaczyć jak bardzo potrafi się zmieniać przeciętna, choć poprawna sala. Na filmie znajdziecie fragmenty w różnych wariantach kolorystycznych, zawsze dostosowanych do indywidualnych wymogów Klientów, oraz jak wygląda w świetle zastanym, bez najmniejszej nawet dekoracji świetlnej.

i.

Skrót przyjęcia weselnego z sierpnia br. Był to wieczór pełen doskonałej muzyki do tańca, mnóstwa zabaw i radości, co widać na filmie, byli też malkontenci, ale jak zwykle najbardziej narzekaja ci którzy poszli już spać koło pierwszej w nocy. Goście dziękowali i wychodzili bardzo zadowoleni.

i.

Magiczna kolorowa sceneria, imiona Państwa Młodych wyświetlane na parkiecie, znakomity zestaw inteligentnego oświetlenia ruchomego. To składniki doskonałej zabawy która trwała do samego rana, co widać na filmie poniżej.

i.

Pierwszy Taniec, fantastyczny walc w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego, znakomicie odtańczony przez moich Klientów. Dodatkową atrakcją był ciężki dym który snując się u ich stóp stworzył niesamowity efekt.

Tak na zlecenie Dyrekcji Zespołu Szkół im.Wł.Reymonta, oświetliliśmy i nagłośniliśmy salę. Było gorąco!!

A taki film otrzymałem od przesympatycznych Państwa Młodych, miałem tą przyjemność poprowadzić i oświetlić ich przyjęcie weselne w namiocie hotelu Constancja. Na filmie jedna naszych ulubionych realizacji z 2016 roku. Zapraszam do obejrzenia.

Niedawno na ekrany wrócił teleturniej Milionerzy. Z dumą oświadczamy że byliśmy pierwsi!! Dla Państwa Młodych oraz ku ogromnej uciesze Gości, wskrzesiliśmy w połowie 2016 roku ten teleturniej, zmieniając nieco formułę i dopasowując ją do potrzeb. Miliona do wygrania nie było, ale zabawa była przednia.

Dla tych którzy swoim Gościom chcą zapewnić intymny, pełen kolorowych przestrzeni klimat, my przygotowaliśmy taki set oświetlenia. Nie było zbyt jasno, o co chodziło Państwu Młodym, nie było za ciemno bo Goście czuli się znakomicie, była natomiast fantastyczna zabawa co widać na filmie.

Film pokazujący pracę moją oraz zaprzyjaźnionego ROCK Band STOKROTKI w czasie studniówek 2016. Zagraliśmy wspólnie dla: L.O.im. A.Mickiewicza, L.O.im. M.Kopernika, L.O.im. C.K.Norwida, Z.S.im. S.Żeromskiego, T.Z.N.im. W.Sikorskiego. Natomiast mnie powierzono pełną obsługę studniówek Z.S.im. J.Kochanowskiego oraz Z.S.Z. nr.4 w Bełchatowie. Film pokazujący naszą pracę zrealizowała firma Pana Andrzeja Kozakowskiego, za który serdecznie dziękuję.

Zestaw filmowych migawek z przyjęcia poprowadzonego, zagranego oraz oświetlonego. Oczekiwania Gości, muzyczne oczekiwania, oscylowały wokół przebojów znanych i bardzo znanych. Stąd dość duża dawka muzyki lekkiej, łatwej i biesiadnej. Pierwszy Taniec, Tort Weselny oraz kilka innych momentów odbyły się w ciężkim dymie który ścielił się po podłodze. Szczególnie bajkowo wyszedł tort, gdy za oknami było już ciemno, sala pokryta była kolorami a na podłodze ciężki dym, zresztą zobaczcie sami, to fragment w drugiej połowie filmu.

Sporo wydarzeń odbywa się w centrach handlowych, zerknijcie na film poniżej, zobaczcie ile trwałaby nasz praca związana z przygotowaniem prostego w sumie eventu dla Galerii Jurajskiej, gdybyśmy pracowali 183 razy szybciej. 🙂

Ciężki dym nie tylko do Pierwszego Tańca. Każde wydarzenie jest odpowiednie by oczarować wszystkich Gości. Zapraszam do obejrzenia filmu z użycia wytwornicy ciężkiego dymu na sali weselnej Alfa w Mierzęciciach.

Ostatnią majową sobotę spędziłem w Restauracji Hotelu Constancja w Częstochowie. Tak się złożyło w tym roku ze jeszcze kilkukrotnie będę tam miał okazje poprowadzić lub oświetlić przyjęcia weselne, zarówno w restauracji, jak i w namiocie weselnym. W ostatnia sobotę maja miałem przyjemność spotkać bardzo sympatycznych Państwa Młodych, oraz nie mniej przyjaznych Gości. Mam nadzieje że wszyscy będą wspominali tę noc bardzo dobrze. Zresztą proszę spojrzeć na tych kilka fragmentów.

Długi weekend majowy spędziłem w Olsztynie k/Częstochowy. Polecam Państwu obejrzenie tego filmu, przyjęcie w Małym Dworku, w Olsztynie.

Kilka fragmentów z przyjęcia weselnego które miałem przyjemność prowadzić jesienią 2013 roku w Hotelu i Restauracji Constancja w Częstochowie. Na zlecenie Państwa Młodych oświetliliśmy wszystkie ściany kolorowym światłem.

Krótka migawka pokazująca jak niepowtarzalnie i bajkowo może być oświetlony stół przy którym zasiadać będą Państwo Młodzi. Możecie zobaczyć tylko kilka z ogromnej palety kolorów, można z nich tworzyć nieziczone ilości schematów kolorystycznych. Nadrzędną rzeczą jest dopasowanie kolorów na scianach do koloru dekoracji i preferencji Państwa Młodych.

 Całkiem niedawno znalazłem na swoim HDD filmowe migawki z przyjęcia weselnego z 2012 roku. Przypomniałem sobie bardzo otwartych i przyjacielskich Młodych, którzy na domiar tego, tak jak reszta Gości byli bardzo pozytywnie zakręceni.

Przygotowując sie do studniówki, zapraszam do zerknięcia na film pokazujący studniówki zagrane w 2013 roku. Wasza studniówka też może tak wygladać, jesli macie ochotę by sala na Waszej studniówce wyglądała właśnie tak, proszę o kontakt.

 Choć większość dużych studniówek odbywa się na Hali Polonia, to czasami jedziemy ze szkołą do wybranej przez nią sali. Na filmie ZSSB w Częstochowie, w trakcie studniówki w 2011 r.

Film z przyjęcia weselnego w sali Castello k/Częstochowy.

Zestaw oświetleniowy wykorzystany w filmie to reflektory LED, listwy LED bar, ruchome głowy oraz kula lustrzana 50cm. Zestaw reflektorów umieszczony bezpośrednio pod scianą, na podłodze, ruchome głowy i LED bary na kratownicy quadro 30, a kula lustrzana na statywie 3,4m. Film dostepny w jakości HDV 1280x720p, polecam tą jakość.

Zapraszam do obejrzenia relacji z bardzo sympatycznego przyjęcia weselnego, które miałem przyjemnośc prowadzić, w restauracji Złota Róża w Pietrzakach w dniu 25 maja 2013 roku. Pannie Młodej i Panu Młodemu, raz jeszcze, życzenia wszystkiego co najpiękniejsze.

Na początku sezonu, prawie na rozgrzewkę, poproszony zostałem o poprowadzenie przyjęcia weselnego w Dźbowie. Nietuzinkowi Państwo Młodzi, super odjechana fura, którą przyjechali z na salę i super zabawa. Zresztą zobaczcie sami jak bawili sie wszyscy w tym dniu. Dla Młodych moc serdeczności i życzenia samych pogodnych dni.

O ile dobrze pamiętam od tego przyjecia zacząłem w roku 2013, swoja przygodę z prowadzeniem przyjęć weselnych. Znakomite gusta muzyczne i doskonała muzyka którą wybrali Państwo Młodzi, a którą uzupełniłem najbardziej tanecznymi kawałakmi swiata, sprawiły że do białego rana parkiet był pełen. Zresztą obejrzyjcie film, przekonacie sie sami.

Bardzo często Państwo Młodzi pytają jak wygląda powitanie Ich oraz Gości na sali, jak wygląda początek. Proszę zerknąć na ten film, to punkt wyjścia do dalszych ustaleń, tak wygląda powitanie, przeważnie zamiast zwrotów Panna Młoda czy Pan Młody używam imion, witam też Świadków, Rodziców i inne ważne dla Młodych osoby. Czasami tez oddaję mikrofon w ich ręce by sami powitali Gości.

 Muzyczna podróż po Europie to jedna z najbardziej lubianych zabaw weselnych. Chętnie biorą w niej udział nieraz wszyscy zaproszeni Goście. W wielkim skrócie wygląda to tak jak na filmie poniżej. To fragmenty z kilku sal, z kilku przyjęć weselnych.

Miłe wspomnienie, studniówka zagrana w 2008 roku dla L.O. im.Henryka Sienkiewicza. Jeszcze z, nieistniejacą już grupą Top Secrt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *