Menu Zamknij

O tym ze światło zmienia każdą salę pisałem i mówiłem już wielokrotnie. Proszę spojrzeć na zdjęcia poniżej. Chciałbym byście zwrócili uwagę że nawet te najbardziej uznane sale mogą być ładniejsze, piękniejsze, bardziej niecodzienne.

dekor 00 Namiot weselny hotelu Constancja. Ponizej w zastanym, codziennym świetle stylowych żyrandoli wiszących pod sufitem. Powyżej, oświetlony dodatkowo lampami LED które zostały rozłożone wzdłuż całego namiotu. Na szczęście sami możecie Państwo wybrać, jak ma wyglądać Wasza sala do której wprowadzicie swych Gości.

dekor 01

Wiele z sal dysponuje specjalnymi dekoracjami które stanowią tło dla Państwa Młodych. Najczęściej są one nieskazitelnie białe, oświetlone ogólnie dostępnymi lampkami. dekor 10 Ale gdy dołożyć do tego nasze oświetlenie, choćby świecące na biało, a może w każdym dowolnym kolorze, to uzyskujemy magiczne miejsce, wyróżniające się znacznie.dekor 11 Hotel Villa Verde w Zawierciu. Olbrzymia sala, mnóstwo miejsca, wiele stolików. W świetle dziennym wygląda to mniej więcej tak jak na zdjęciu poniżej.dekor 20 Ale gdy zapalić światła ustawione wzdłuż ścian, tworzymy zupełnie inną jakość. A jeszcze lepiej wygląda to w nocy, wtedy nasze światła tworzące klimatyczny nastrój, bezapelacyjnie wygrywają ze światłem zastanym, takim który świeci tam na co dzień.dekor 21 Złote Arkady w Częstochowie. Bogaty ornamentowy wystrój robi wrażenie na wszystkich.dekor 30 Ale podświetlony stał się niecodzienny, na tyle atrakcyjny że nawet sam Właściciel robił zdjęcia tabletem. Chyba po to by pokazać kolejnym Klientom. 🙂dekor 31

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *