Menu Zamknij
  • Czy uzyskacie Państwo telefonicznie informację o cenie samochodu?

 

Absolutnie nie. Może podadzą Wam widełki cenowe, dowiecie się cena zaczyna się od takiej kwoty, a kończy na zupełnie innej wartości. W zależności od wersji, wyposażenia, rocznika czy kresu oczekiwania. Istnieje zbyt wiele wariantów by móc przedstawić z marszu cenę.

 

Z naszymi usługami jest dokładnie tak samo. Nie sposób przedstawić telefonicznie lub w mailu ceny za usługę. Nie zawsze nasi Klienci wiedzą o pełnej gamie usług, wielokrotnie zdziwieni byli ze oferujemy tak szerokie spektrum. Od prowadzenia, oprawy muzycznej, dodatkowych instrumentalistów, dodatkowego Konferansjera, wyrzutnie CO2, wytwornice baniek, prawdziwego ciężkiego dymu, nagłaśniamy jedna czy dwie sale, a może by Goście czuli się komfortowo będziemy stawiali dodatkowe strefy z nagłośnieniem, by cała sala była pokryta równomiernie przyjemnym dźwiękiem, a co z projektorem i ekranem, czy dysponuje nimi obiekt czy mamy dostarczyć nasz, z ekranem mającym prawie 3m szerokości, by Goście i Rodzice poczuli się jak w kinie, itd, itd

 

Inna będzie cena na sama usługę oświetlenia dekoracyjnego, inna gdy oświetlenie dekoracyjne zostanie zamówione razem z DJ`em, a jeszcze bardziej opłacało się będzie zamówić to wszystko z wytwornica prawdziwego ciężkiego dymu, ………..

 

Ceny za usługę ściśle związane są z wielkością pakietu, zawsze ustalane są indywidualnie, tylko i wyłącznie w trakcie osobistego spotkania, po dokładnych ustaleniach z Panną Młodą i Panem Młodym. Bardzo prosimy by nie naciskać i w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej nie pytać o rabat i cenę. Nigdy nie prowadzimy rozmów o upustach ceny ani mailowo ani telefonicznie.

 

Atrakcyjny rabat, otrzymacie Państwo zawsze wtedy gdy zdecydujecie się na więcej niż jedną usługę.

 

Przy realizacjach które odbywają się w odległych miejscowościach, szczególnie przy kilkudniowych przyjęciach lub eventach, prosić będziemy o zapewnienie noclegu oraz partycypację w kosztach transportu sprzętu i ludzi.

 

dj_jaro_dekoracyjne_oswietlenie_weselne_dj_jaro_alhar_20116_-6

Zanim zaczniecie Państwo przeglądać poszczególne ceny, proszę pamiętać że cena obejmuje nie tylko markowy sprzęt, muzykę z legalnych nośników czy profesjonalne oświetlenie. Znacznie droższe jest doświadczenie zdobyte w trakcie prowadzenia ponad 450 przyjęć weselnych, to nieoceniona wiedza która nie jeden raz pozwalała zapobiec przykrym zdarzeniom lub pomagała wyjść z nieprzyjemnych sytuacji. Natomiast o rzeczach tak oczywistych jak punktualność czy całkowita abstynencja nie piszę, bowiem są oczywiste.dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_villa_verde_ (15)

Dzień zaślubin i przyjęcie weselne są wyjątkowe i przeważnie każdy z nas ma je tylko raz w życiu. Sami musicie sobie odpowiedzieć czy warto ryzykować i wybierać osoby i firmy które być może są tańsze, ale czy rozumieją wagę i znaczenie tego dnia. Bardzo chętnie spotkam się z Państwem, nawet jeśli nie zakończymy spotkania podpisaną umową to i tak wszyscy zyskamy. Wy będziecie mądrzejsi przed kolejnym spotkaniem z moją Konkurencją, ja zdobędę kolejne informacje o aktualnych preferencjach przyszłych Młodych. A napić się kawy w doborowym towarzystwie zawsze można.

dekoracyjne_oświetlenie_weselne_dj_jaro_ (1)

Swoim Klientom zawsze gwarantuję:

– prowadzenie przyjęcia zgodnie z ustalonym wcześniej scenariuszem

– organizację zabaw i konkursów w zakresie i formie które zostały ustalone z Państwem Młodym

– oprawę muzyczną w klimacie i z wykorzystaniem utworów wskazanych przez Państwa Młodych

– zapewnienie stonowanego tła muzycznego na czas posiłków

– możliwość bezpłatnego zamawiania utworów przez Gości

– perfekcyjne nagłośnienie każdej sali, przy wykorzystaniu najnowszych cyfrowych systemów nagłośnieniowych

– mikrofony bezprzewodowe do toastów, podziękowań lub przemówień dla gości

– doskonałe oświetlenie parkietu lub miejsca do tańca na bazie urządzeń LED sterowanych przez protokół DMX

– brak dodatkowych opłat związanych z transportem, montażem lub demontażem sprzętu

dekoracyjne_oświetlenie_weselne_dj_jaro_ (23)

 

 

dj_jaro_dekoracyjne_oswietlenie_weselne_namiot_weselny_connstancja_dj_na_wesele_ (5)

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *