Menu Zamknij

Jedno z ostatnich przyjęć weselnych w 2013 roku, odbyło się w Olsztynie k/Częstochowy w starym Spichlerzu, u podnóża olsztyńskiego zamku. Motywem przewodnim tegoż przyjęcia była Zima. Dlatego Gości przywitały chłodne niebieskie kolory. Tak jak na zdjęciu, wyglądała główna sala na której siedzieli Goście oraz Państwo Młodzi.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_spichlerz_olsztyn_ (01)

Część taneczna została połączona z dwoma stołami przy których siedzieli również Goście. Specjalnie dla Państwa Młodych zamówione zostały goba ze śnieżynkami, wyświetlaliśmy je na ścianie, w taki sposób by widzieli je wszyscy biesiadnicy.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_spichlerz_olsztyn_ (03)

Natomiast w trakcie zabawy pojawiały się również inne kolory :-), jeden kolor jest zbyt monotonny, znudzi szybciej niż myślimy.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_spichlerz_olsztyn_ (04)

Zgodnie z zasadami prawidłowego oświetlenia, przygotowany został również schemat kolorów w którym oprócz przewodniego – niebieskiego, pojawił się również – biały. To zestawienie kolorów wywoływane było zawsze wtedy gdy na sali musiało się zrobić jaśniej. Ekipy foto-video nie musiały wtedy odpalać swoich halogenów i psuć nastroju.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_spichlerz_olsztyn_ (02)

Choć Zimowy Ślub był niebiesko-biały, to przygotowaliśmy również inne schematy barw, tak byście Państwo mogli zobaczyć i wybrać które najbardziej pasują do Waszych preferencji, i jaki kolory będą obowiązywały na Waszym przyjęciu.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_spichlerz_olsztyn_ (8)

Powyżej bardzo często wykorzystywane połączenie błękitu z czerwienią, a poniżej, coś dla odważnych, czyli czerwień i margenta, zwana również purpurą biskupią.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_spichlerz_olsztyn_ (4)

Znakomicie również wygląda połączenie błękitu z margentą, to chyba najbardziej “imprezowe” zestawienie kolorów.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_spichlerz_olsztyn_ (13)

Czasami zdarza się że dekoratorzy przekonują że cała sala zaświecona na zielono będzie idealnie współgrała z zielonymi stroikami. Sami oceńcie czy chcielibyście żeby Wasza sala była tak oświetlona.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_spichlerz_olsztyn_ (3)

Dużo lepiej niż sama zieleń, wygląda jej połączenie np z fioletem. Na co dzień to niespotykane połączenie kolorów, ale w trakcie imprezy właśnie zieleń z fioletem budują niespotykany nastrój.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_spichlerz_olsztyn_ (11)

Sami przyznajcie że przy tak nakrytym stole, w doborowym towarzystwie, impreza przebiegnie w dobrym klimacie.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_spichlerz_olsztyn_ (5)

Takie kolory pojawiają się najczęściej gdy DJ lub zespół zapraszają do tańca w spokojnych rytmach, tak w sam raz by się poprzytulać i powiedzieć wszystkie słodkie słowa.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_spichlerz_olsztyn_ (6)

Przedstawione powyżej kolory i zestawienia są tylko przykładowe, zawsze dobieramy je do preferencji Państwa Młodych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *