Menu Zamknij

Aby pokazać Klientom ile może zmienić światło, jak diametralnie może zmienić się charakter sali, zamontowaliśmy zestaw oświetlenia dekoracyjnego w Centrum Przyjęć Studnia, w Częstochowie, przy ulicy Jaskrowskiej, w Wodociągach. Pierwsza z fotografii to zdjęcie wykonane jeszcze w świetle dnia, nieskazitelna biel stołu i upięcia na ściane robi wrażenie, ale gdy słońce zajdzie za horyzont ta biel zmieni się.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (0)

Wystarczą niecałe dwa kwadranse by światło za oknami stało się niebieskie, bo takie robi się o zachodzie słońca. Wtedy na salę zaczyna wpełzać mrok. Już nie jest słonecznie i wesoło, wtedy odpalamy światła, …….

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (1)

Możemy uzyć kolorów, tak jak na zdjęciu powyżej, ale możemy też wydobyć z mroku stół Państwa Młodych nieskazitelnym błękitem któy znakomicie współgra z białymi upięciami.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (2)

Jesli bedzie takie zalecenie, możemy również zaświecić na biało, dodając niewielki kolorowy akcent, w tym wypadku był to kolor żółty.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (3)

Dla tych bardziej zdecydowanych, którzy lubią mocniejsze kolory i niebanalne zestawienia, przygotowane zostały zestawienia fioletu z zieleniami.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (4)

Błękit i margenta zawsze wyglądają znakomicie, wielokrotnie już wspominałem że błękit lub niebieski z dodatkiem margenty to najbardziej imprezowe zestawienie barw.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (5)

Na zdjęciu poniżej ocenicie Państwo dokładnie sami jak wygląda chłodna biel z dodatkiem koloru żółtego. Jedna z moich klientek określiła taki zestaw “kwintesencją elegancji”, trochę w tym przesady, ale zestawienie wygląda znakomicie.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (6)

Zestawienie bieli z czerwonym to zdecydowany schemat, jest wyraźny i konkretny, choć nie wszyscy potrafią zrobić w takich warunkach poprawne zdjęcia lub film.

dekoracyjne_oswietlenie_weselne_djjaro_dekoracja _stolu_mlodych_ (7)

 

To tylko kilka z ogromnej palety barw. To jak oświetlimy Wasze stoły weselne zależy tylko od Was, od Waszych upodobań, zachcianek lub pomysłów firmy zajmującej się kompleksowo dekoracjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *