Menu Zamknij

Wraz z usługowym oświetleniem różnorakich imprez realizuje również kompleksowe nagłośnienie. Zaproszeni na bankiet lub przyjęcie Artyści bardzo rzadko przyjeżdzają z własnym nagłośnieniem. Dlatego proponuje Państwu kompleksową usługę polegająca na nagłośnieniu oraz oświetleniu imprezy.

Mój aktualny faworyt, system nagłośnieniowy z którego korzystam bardzo często, to oparty na najnowszych cyfrowych wzmacniaczach aktywny system głośników, amerykańskiej firmy Cerwin Vega który w połączeniu z cyfrową konsoletą Yamaha 01V96 gwarantuje znakomity dźwięk, komfort pracy Artystów i co najważniejsze – minimalna ilość sprzętu który nie rzuca się w oczy i nie gra pierwszych skrzypiec na sali. Mikrofony natomiast to znakomite wokalowe bezprzewodowe systemy Sennheiser serii eW, przypinane do instrumentów Audio Techniki czy uznane przez wszystkich Shure serii SM. Wielotorowy system monitorowy oparty na znakomitych modelach Pol Audio, da z kolei Artystom komfort pracy.

Co do oświetlenia – tutaj nie ma gotowych zestawów, ale spotkanie na sali i osobiste omówienie szczegółów pozwoli na bardzo szybkie ustalenie jakie urządzenia są potrzebne i w jakiej ilości. Ilość miejsca na sali oraz dostępność do zasilania najczęściej decydują o oświetleniu..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *